Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript lub jej nie wspiera. Niektóre funkcje serwisu mogą nie działać poprawnie

Zarezerwuj basen niecka duża - Nysa

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zarezerwuj basen - niecka duża

W pełni zmodernizowany i całkowicie bezpieczny obiekt nadaje się zarówno do celów rekreacyjnych, jak i sportowych.

Zapewni pasjonującą rozrywkę dla Ciebie i Twojej rodziny!

Kryta Pływalnia przy ul. Piłsudskiego to obiekt w pełni nowoczesny, spełniający wszystkie normy sanitarne oraz funkcjonalne dające optymalne warunki do wypoczynku i rekreacji. W ostatnich latach obiekt został poddany gruntownej modernizacji. Powstała nowa niecka, plaża i wystrój wnętrza prezentuje wysoki standard.

Korzystając z najnowocześniejszych technologii zmodernizowano całkowicie stację uzdatniania wody basenowej. Temperatura wody, jak i powietrza są w pełni kontrolowane elektronicznie. Nieckę basenu dostosowano tak, aby spełniała zarówno funkcje rekreacyjne, jak i sportowe.

Prowadzone są tu zajęcia nauki pływania dla dzieci i dorosłych.

Na terenie obiektu znajduje się również sauna dająca możliwość kompleksowego relaksu. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, stworzono możliwość funkcjonowania grup korekcji wad postawy dla dzieci i dorosłych. Nad bezpieczeństwem osób kąpiących się czuwa wykwalifikowana grupa ratowników.

01

 DSC1825