Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript lub jej nie wspiera. Niektóre funkcje serwisu mogą nie działać poprawnie

OŁAWA - Nysa

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

OŁAWA

OŁAWA – WYPOCZYNEK W KLIMACIE SKANDYNAWSKIM

Domek OŁAWA to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Obiekt położony jest niedaleko piaszczystej plaży jeziora, w otoczeniu drzew. Oława składa się z dwóch apartamentów. Pierwszy apartament jest dwukondygnacyjny. W dolnej części znajduje się duży pokój dzienny z dwoma rozkładanymi kanapami, zapewniającymi miejsce dla czterech osób. W salonie znajduje się nowoczesna szafa oraz komoda, na której znajduje się płaski telewizor. Dodatkowym atutem apartamentu jest ogromny taras z malowniczym widokiem na jezioro. W osobnej części znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny wraz ze stolikiem i czterema krzesłami. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się toaleta z prysznicem. W górnej części apartamentu znajdują się dwie sypialnie z czterema pojedynczymi łóżkami. Między pokojami znajduje się mały przedpokój z dodatkową szafą. Jest to idealny apartament do wypoczynku nawet dla 8 osób.

Drugi apartament to miejsce wypoczynku dla 4 osób. W pokoju dziennym znajduje się stolik kawowy z czterema krzesłami. Na ścianie został zamontowany duży, płaski telewizor. Pokój posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny. Sypialnia składa się z dwóch rozkładanych kanap, na których nocleg znajdą 4 osoby. W pomieszczeniu również znajduje się szafa. Tuż obok znajduje się duża łazienka z prysznicem. Przed wejściem do domku znajduje się wydzielone miejsce do rozpalenia grilla i spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

 

Wszystkie obiekty przeszły niedawno pełną modernizację.

 IMG 0411

IMG 0399

IMG 0401

20200713 122029

IMG 0392

IMG 0397

IMG 0393

20200713 122105

IMG 0405

 

OŚRODEK REKREACJI "AKWA MARINA" W SKOROCHOWIE

  • Ośrodek Rekreacji - rezerwacja noclegów
  • 48-300 Nysa, Skorochów
  • Recepcja: tel. +48 669 550 222
  • email: 
  • Biuro: tel. +48 885 502 315