Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript lub jej nie wspiera. Niektóre funkcje serwisu mogą nie działać poprawnie

POKOJE PRZY RECEPCJI - Nysa

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

POKOJE PRZY RECEPCJI

RECEPCJA – POKOJE DLA WYGODNYCH

Osoby, które cenią sobie bliskość restauracji, pubów, pizzerii i kręgielni powinny swój wypoczynek spędzić w pokojach przy recepcji. Niech nikogo nie myli, że pokoje znajdują się w gwarnym miejscu. Wręcz przeciwnie, mimo bliskości do atrakcji, domek jest położony przy samym lesie zapewniając wyjątkową ciszę i wyjątkowo udany czas. Wszystkie pokoje wyposażone są w aneks kuchenny, toaletę z prysznicem i pojedyncze łóżka. Obecnie do dyspozycji wynajmujących są trzy pokoje na piętrze oraz jeden pokój z tarasem na parterze.

Pokój 1 – znajduje się na poddaszu. Wyposażony jest w trzy pojedyncze łóżka oraz stół jadalniany z czteroma krzesłami. Dodatkowo w pokoju znajduje się szafa i aneks kuchenny. Na ścianie zamontowany został płaski telewizor. Pokój posiada łazienkę wyposażoną w prysznic. Przed domkiem znajduje się teren zielony do wypoczynku.

Pokój 2 – znajduje się na poddaszu. Wyposażony w dwa pojedyncze łóżka, stół jadalniany z dwoma krzesłami. Dodatkowo w pokoju znajduje się szafa i aneks kuchenny. Na ścianie zamontowany został płaski telewizor. Pokój posiada łazienkę wyposażoną w prysznic. Przed domkiem znajduje się teren zielony do wypoczynku.

Pokój 3 – znajduje się na poddaszu. Wyposażony w dwa pojedyncze łóżka, stół jadalniany z dwoma krzesłami. Dodatkowo w pokoju znajduje się szafa i aneks kuchenny. Na ścianie zamontowany został płaski telewizor. Pokój posiada łazienkę wyposażoną w prysznic. Przed domkiem znajduje się teren zielony do wypoczynku.

Pokój 4 – wyposażony w dwa pojedyncze łóżka oraz stół jadalniany z dwoma krzesłami. Dodatkowo w pokoju znajduje się szafa i aneks kuchenny. Na ścianie zamontowany został płaski telewizor. Pokój posiada łazienkę wyposażoną w prysznic. Przed domkiem znajduje się teren zielony do wypoczynku.

Pokój 5 – pokój znajduje się tuż przy Recepcji. Wyposażony został w cztery pojedyncze łóżka, stół jadalniany z czteroma krzesłami. W pokoju znajduje się stylowa szafa, a na ścianie zamontowano duży, płaski telewizor. Zaletą pokoju jest wyjście na ogromy taras, na którym znajduje się stolik biesiadny z czteroma krzesłami. Pokój posiada łazienkę wyposażoną w prysznic. W osobnym pomieszczeniu znajduje się aneks kuchenny.

 

Wszystkie obiekty przeszły niedawno pełną modernizację.

IMG 0419

IMG 0417

IMG 0416

IMG 0415

IMG 0412

20200713 123751

20200713 123737

 

OŚRODEK REKREACJI "AKWA MARINA" W SKOROCHOWIE

  • Ośrodek Rekreacji - rezerwacja noclegów
  • 48-300 Nysa, Skorochów
  • Recepcja: tel. +48 669 550 222
  • email: 
  • Biuro: tel. +48 885 502 315