Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript lub jej nie wspiera. Niektóre funkcje serwisu mogą nie działać poprawnie

ORTOLAN - Nysa

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

ORTOLAN

ORTOLAN - APARTAMENTY O WYSOKIM STANDARDZIE

Osoby ceniące wysoki standard, jakość, wygodę i elegancję wybiorą apartamenty znajdujące się w domku Ortolan. Domek przeszedł generalny remont w 2020 roku. Obecnie 5 apartamentów cieszy się wielkim powodzeniem. Domek posiada trzy kondygnacje. Zarówno na pierwszym piętrze, jak i drugim znajdują się dwa apartamenty. Na ostatnim piętrze znajduje się ogromny apartament wyposażony w dwa pokoje i dwa tarasy. Każdy apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, nowoczesną toaletę z prysznicem, płaski telewizor oraz wygodne łóżka. W upalne dni klimatyzacja ochłodzi pomieszczenia, aby wypoczynek był bardziej komfortowy.

Apartament 1 – znajduje się na najniższym poziomie. Wyposażony jest w dwa rozkładane narożniki, zapewniające miejsce dla czterech osób. Posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafę, komodę oraz duży płaski telewizor. W pokoju znajduje się stolik kawowy i jadalniany z czterema krzesłami. Apartament posiada łazienkę z prysznicem. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzator.

Apartament 2 - znajduje się na najniższym poziomie. Wyposażony jest w dwa rozkładane narożniki, zapewniające miejsce dla czterech osób. Posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafę, komodę oraz duży płaski telewizor. W pokoju znajduje się stolik kawowy i jadalniany z czterema krzesłami. Apartament posiada swoją własną łazienkę z prysznicem. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzator.

Apartament 3 - znajduje się na poziomie środkowym. Wyposażony jest w dwie rozkładane kanapy, zapewniające miejsce dla czterech osób. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafę ubraniową oraz komodę z trzema szufladami. W pokoju znajduje się stolik kawowy i jadalniany z  czterema krzesłami oraz płaski telewizor. Apartament posiada łazienkę z prysznicem. Dodatkowym atutem jest znajdujący się przy salonie taras zewnętrzny. W pomieszczeniu znajduje się klimatyzator.

Apartament 4 - znajduje się na poziomie środkowym. Wyposażony jest w dwie rozkładane kanapy, zapewniające miejsce dla czterech osób. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafę oraz komodę z trzema szufladami. W pokoju znajduje się stolik kawowy i jadalniany z czterema krzesłami oraz płaski telewizor. Apartament posiada łazienkę z prysznicem. Dodatkowym atutem jest znajdujący się przy salonie taras zewnętrzny. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzator. Apartament znajduje się na poziomie środkowym.

Apartament 5 – znajduje się na górnej kondygnacji oraz składa się z dwóch pomieszczeń. Pokój dzienny wyposażony został w rozkładaną kanapę, zapewniającą miejsce dla dwóch osób. W pomieszczeniu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny, komoda z trzema szufladami, stolik jadalniany z czterema krzesłami oraz płaski telewizor. Pokój posiada wyjście na taras. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzator.

Drugi pokój posiada dwie rozkładane kanapy, na których nocleg znajdą cztery osoby. W pokoju znajduje się szafa ubraniowa, komoda z trzema szufladami, stolik kawowy i stolik z telewizorem. Pokój posiada wyjście na taras. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzator.

W osobnym pomieszczeniu znajduje się duża łazienka z prysznicem. 

 
 Wszystkie obiekty przeszły niedawno pełną modernizację.

 

1

2

3

444

6

 

OŚRODEK REKREACJI "AKWA MARINA" W SKOROCHOWIE

  • Ośrodek Rekreacji - rezerwacja noclegów
  • 48-300 Nysa, Skorochów
  • Recepcja: tel. +48 669 550 222
  • email: 
  • Biuro: tel. +48 885 502 315